هلدینگ دیاکو


دپارتمـان تخصصـی وکالت

پیگیری پرونده قضایی

با توجه به افزایش پرونده های قضایی و پیگیری پرونده های قضایی بسیار مشکل و زمانبر شده است و بسیاری از پرونده ها بلاتکلیف باقی مانده است .

موسسه حقوقی دیاکو    با بکارگیری وکلای پایه یک دادگستری ، اقدام به راه اندازی سامانه آنلاین پیگیری پرونده های قضایی نموده است و فقط کافیست با واحد پشتیبانی هلدینگ دیاکو تماس بگیرید و با مشاوران ما در واحد حقوقی وقت ملاقات دریافت کنید.

وکلای موسسه حقوقی دیاکو با در اختیار داشتن امتیاز پیگیری آنلاین پرنده های قضایی ، در هر لحظه از شبانه روز امکان مشاهده وضعیت رونده های قضایی موکلین خود را دارند و با توجه به این امتیاز بزرگ کلیه پرونده هایی که در دست اقدام وکلای موسسه حقوقی دیاکو می باشد در اسرع وقت پیگیری شده و در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده ها به مرحله نهایی و صدور رای موفق میرسند.

 

اهمیت پیگیری پرونده های قضایی

با توجه به محدودیت زمانی در پیگیری و اعتراض به رای های صادر شده ف در صورتی که یکی از طرفین پرونده از صدور رای خود اگاه نشود و مدت زمان اعتراض به رای صادره از شعبه مشخص شده بگذرد احتمال وارد خسارات مالی و جانی بالایی دارد و شاید دیگر قابل جبران نباشد.

پس پیشنهاد ما در موسسه حقوقی دیاکو ، جهت پیگیری و مشاهده پرونده های قضایی خود و کسب موفقیت نهایی در پرونده ها، فقط کافیست پرونده های قضایی خود را به یکی از وکلای پایه یک دادگستری مستقر در موسسه حقوقی دیاکو بسپارید و با خیالی آسوده به زندگی روزمره خود بپردازید.

جهت کسب اطلاعت بیشتر و دریافت وقت مشاوره و پیگیری پرونده های قضایی با ما تماس بگیرید

هلدینگ دیاکو


مطالب مرتبط :

وکالت حق طلاق به زن

قرارداد مضاربه چیست و چه قوانینی دارد؟

ممنوع الخروج کردن مرد بابت مهریه چگونه است؟

نحوه گرفتن گواهی انحصار وراثت چگونه است؟

به چه کسانی ارث تعلق نمی‌گیرد؟


کلمات کلیدی : پیگیری پرونده های قضایی در کرج ، پیگیری آنلاین پرونده های قضایی ، وکیل خوب در کرج ، وکیل پایه یک در کرج ، هزینه وکالت در کرج ، پیگیری پرونده در کرج ، موسسه حقوقی در کرج ، هلدینگ دیاکو در کرج.

 

کرج | میدان شاه عباسی | شهدای دانشجو | مجتمع اداری امیر | طبقه دوم
02632400680 - 02632207510
09120594830 - 09120475112
02632400680
بالا
پایین