هلدینگ دیاکو


دپارتمـان تخصصـی وکالت

وکیل در کرج

 

 

در موسسه حقوقی دیاکو، توانسته ایم تعداد زیادی از برترین و بهترین وکلای استان البرز و کرج را گرد هم آوریم تا بتوانیم بهترین خدمات حقوقی و مورد نیازتان را ارائه کنیم .

اگر چنانچه در جستجوی یک وکیل خوب در کرج هستید، با ما تماس بگیرید و با توجه به موضوع حقوقی شما یک وکیل متخصص در آن حوزه به شما معرفی می شود .

وکلای موسسه حقوقی دیاکو، معمولا وکالت پرونده هایی را قبول می کنند که احتمال پیروزی در آنها زیاد است ، با این کار در وقت و هزینه های موکلین صرفه جویی می شود . بهتر است قبل از هرگونه اقدام و طرح شکایت با وکلای ما مشورت کنید .

در صورتیکه توانایی مالی برای گرفتن وکیل را هم نداشتید، می‌توانید با گرفتن وقت مشاوره حقوقی حضوری در خصوص روند پرونده خود  راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

 

برای یافتن وکیل، وکلا، وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج ( استان البرز ) تماس بگیرید .

 

با موسسه حقوقی دیاکو بیشتر آشنا شوید :

موسسه حقوقی دیاکو با سالها فعالیت در کرج و سابقه ای درخشان، هم اکنون با وکلای زیادی در شهر کرج همکاری دارد و برای موضوعات مختلف حقوقی، با متخصصین آن حوزه ارتباط دارد .

موکلین محترم با خیالی آسوده می توانند بهترین وکیل در کرج ، را انتخاب نموده و کلیه امور حقوقی خود را به وکیل خود بسپارند .

ما در سامانه هوشمند وکیل، تخصص های زیر را تعریف کرده ایم و وکلا هم بر اساس توانمندی خود فقط بخشی از این تخصص را می توانند انتخاب کنند و در این خصوص مشاوره حقوقی دهند :

1 . وکیل املاک و سرقفلی در کرج
2 . وکیل خانواده و ارث در کرج
3 . وکیل شرکتها و امور ثبتی درکرج
4 . وکیل امور قرارداد ها و داوری در کرج
5 . وکیل امور بانکی و بیمه ای در کرج
6 . وکیل امور کیفری در کرج
7 . وکیل امور بین الملل و مهاجرت در کرج
8 . وکیل دادگاه انقلاب و نظامی در کرج
9 . وکیل امور سازمانها و کمیسیون ها در کرج
10 . وکیل مطالبات و چک در کرج
11 . وکیل امور عمومی و حقوقی در کرج
12 . وکیل و مشاور حقوقی در کرج
13 . وکیل در دعاوی مواد مخدر در کرج
14 . وکیل در دعاوی شهرداری در کرج
15 . وکیل متخصص در دعاوی دیوان عدالت اداری در کرج
16 . وکیل متخصص در دعاوی حقوق پزشکی در کرج
17 . وکیل متخصص در دعاوی حقوق بانکی در کرج

 

با همراهی موسسه حقوقی دیاکو ، شما می توانید بهترین وکیل در کرج را با کمترین هزینه بیابید و در واقع وکیل ارزان در کرج را در مرکز وکالت دیاکو بیابید.


حق الوکاله در گروه مشاوران حقوقی و وکلای دیاکو، بر چه معیار تعیین میگردد؟

مهمترین موضوع در هر رابطه کاری ، مشخص بودن میزان حق الزحمه و مسائل مالی می باشد ، در صورتی که از ابتدا مسائل مالی روشن و شفاف نباشد، حتما در پایان کار هر دو طرف دلخوری هایی خواهند داشت .

ما در ابتدای کار بر اساس تعرفه های مشخص شده توسط کانون وکلای استان البرز - کرج ، میزان و مبلغ حق الوکاله را مشخص نموده و یک قرارداد مالی منعقد می نماییم که موکلین در خصوص مسائل مالی کاملا در شرایط شفافی قرار بگیرند .

 

اسامی وکلای فعال در گروه دیاکو :
موسسه حقوقی دیاکو به دلیل قدمت و سوابق درخشان خود، تعداد مراجعین بسیاری دارد، لذا مجبوریم همواره بر تعداد وکلای خود بیفزاییم و حتی در برخی از موارد به دلیل عدم عملکرد صحیح ، برخی از وکیل ها را از لیست  کاری خود خارج می نماییم . لذا امکان درج دقیق اسامی وکلای خود را نداریم، فقط این اطمینان را به شما می دهیم که ما همواره به دنبال همکاری با بهترین وکیل های کرج هستیم و همه وکلای ما ، وکیل رسمی دادگستری استان البرز - کرج می باشند و عملکرد وکلای خود را تضمین می نماییم .


بهترین وکیل کرج کیست ؟

همواره از ما و همکاران ما این سوال پرسیده می شود که : بهترین وکیل کرج کیست ؟ برای جواب این سوال باید عرض نمایم که اکثر وکلا فقط در یک و یا چند موضوع خاص اشراف کامل دارند و به خوبی از عهده مسائل حقوقی پرونده بر می آیند و قطعا همه وکلا در برخی از موارد نیاز به مطالعه و آپدیت نمودن اطلاعات خویش دارند . لذا نمی توان به طور قطعی گفت ، که بهترین وکیل کرج کیست !
ما در موسسه حقوقی و وکالتی دیاکو این تضمین را به شما می دهیم که بنا به موضوع حقوقی شما، بهترین وکیل کرج را به شما معرفی خواهیم کرد .

 

وکیل تلفنی در کرج

در صورتی که شرایط مراجعه حضوری ندارید می توانید با ما تماس بگیرید و به صورت تلفنی مشاوره حقوقی دریافت نمایید و با وکیل در کرج صحبت کنید . ( رایگان نیست و حق مشاوره دریافت می شود )
 

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت (  وکیل زن در کرج   و یا   وکیل مرد در کرج  )

در برخی مواقع موکلین و افرادی که نیاز به مشاوره حقوقی و یا نیاز به وکیل در کرج دارند، دوست دارند با وکیل خانم و یا وکیل آقا صحبت نمایند و جنسیت وکیل برایشان مهم است . به دلیل شرایط اجتماعی موجود برخی از افراد مجبورند که وکیل مرد و یا بالعکس وکیل زن داشته باشند . ما در گروه وکلای دیاکو بنا به تقاضای شما وکیل مورد نیازتان را معرفی می نماییم .

 

 

موسسه دیاکو ، انجام مشاوره حقوقی و قبول وکالت در دعاوی :  حقوقی ، کیفری ، ثبتی و املاک ، خانواده و ...

موسسه حقوقی دیاکو، سامانه هوشمند معرفی بهترین وکیل در کرج

برای گرفتن وقت مشاوره و تعیین وقت ملاقات با وکیل در کرج تماس بگیرید : 02632207510

 

خیلی ساده و به صورت آنلاین وقت مشاوره رزرو کنید

 

 

 

کرج | میدان شاه عباسی | شهدای دانشجو | مجتمع اداری امیر | طبقه دوم
02632400680 - 02632207510
09120594830 - 09120475112
02632400680
بالا
پایین