هلدینگ دیاکو


دپارتمان تخصصی ثبت شرکت

تاسیسات در دنیای امروز نقش موثری دارند. شغل‌های تاسیساتی از جمله شغل‌هایی است که دارای شاخه‌های بسیاری است که به طور خلاصه عبارتند از: تاسیسات بهداشتی، تاسیسات حرارتی، تاسیسات برودتی، تاسیسات آتش نشانی، تاسیسات نیروگاه، تاسیسات پتروشیمی و غیره که هر کدام دارای زیر مجموعه‌های مخصوص به خود می‌باشند.

وظیفه شرکت‌های تاسیساتی تامین رفاه و آسایش مردم و خدمات رسانی است. این شرکت‌ها متولی اجرای بسیاری از پروژه‌های تاسیساتی نظیر فعالیت در شبکه گاز رسانی، سیستم‌های سرد کننده ساختمان، مشکلات آب، فاضلاب، برق، انتقال زباله، تصفیه خانه‌های و آب و فاضلابهای کوچک، وسایل انتقالی مانند پله برقی و آسانسور، تاسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی مانند سدها و کانال‌ها می‌باشند.

مطالب مرتبط:

با توجه به بازار خوبی که کارهای تاسیساتی خصوصاً کارهای صنعتی و کارگاهی ساختمان سازی دارند ،کارخانجات صنعتی و  بیشتر افراد فعالیت خود را در این زمینه آغاز می‌کنند.  افرادی که در شغل‌های تاسیساتی کار می‌کنند باید دارای قدرت بدنی زیادی باشند، زیرا این کار در معرض خطراتی مانند سقوط، برق گرفتگی، گاز گرفتگی و غیره است.

برای ثبت شرکت‌های تاسیساتی باید آنها را در قالب شرکت سهامی خاص و یا با مسئولیت محدود به ثبت برسانید. شرکت با مسئولیت محدود دارای اعتبار بیشتری است و برای افرادی که در امور بازرگانی، عمران، تولیدی و شرکت‌های بیمه و غیره هستند، بسیار مفید است. این شرکت‌ها در مناقصات و مزایده سطح مناسبی برخوردارند.

چگونه یک شرکت تاسیساتی ثبت کنیم؟
چگونه یک شرکت تاسیساتی ثبت کنیم؟

در شرکت با مسئولیت محدود هر یک از شرکا نسبت به سهام تقسیم شده‌اند. یعنی میزان تعهدات هر یک از افراد به اندازه میزان سهام آنهاست. در صورت بدهی یا مطالات شرکت هر شخص به میزان سهم خود در آن شرکت مسئول است.

برای ثبت شرکت تاسیساتی ابتدا باید بدانیم که در کدام زیر شاخه شرکت تاسیساتی فعالیت می‌کنیم. سپس باید نوع شرکت تاسیساتی را جهت ثبت نام مشخص کنیم که معمولاً سهامی خاص با مسئولیت محدود است و سپس به انتخاب نام شرکت می‌پردازیم و بعد از آن موضوع شرکت است.

موسسه حقوقی دیاکو در کرج مجری ثبت شرکت می‌باشد در هر شهری که باشید، مانند اصفحان ،شیراز، تهران و بقیه شهرها کافیست مدارک خود را به دیاکو ارسال نمایید. ثبت شرکت شما به سرعت انجام می‌شود.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود چیست؟

۱-حداقل شرکا ۲ نفر می‌باشد.

۲-  در شرکت با مسئولیت محدود هیچ مبلغی تعیین نشده و حداقل سرمایه اسمی باید یک  میلیون ریال باشد.

۳- حداقل تعداد مدیر یک نفر می‌باشد.

 ۴- اعضای هیئت مدیره نباید کارمند بوده و دارای سوء پیشینه باشند.

مدارک لازم برای ‌ثبت شرکت تاسیساتی

۱- ارائه تقاضانامه شرکت با مسئولیت محدود به همراه انواع امضای سهام‌داران

۲- ارائه دو نسخه از شرکت‌نامه

۳- ارائه دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی

۴- ارائه مدارک هویتی از قبیل شناسنامه و کارت ملی موئسسین و هیئت مدیره و بازرسان

۵- ارائه گواهی سوء پیشینه کلیه اعضای شرکت

۶- جمع‌آوری مدارک مورد نیاز مراجعه به سامانه ثبت شرکتها و تکمیل اطلاعات خواسته شده

همچنین مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت‌ها  پس از تایید مدارک جهت احراز هویت و امضای ذیل دفتر و تطبیق مدارک چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی لازم است.

ضمنا کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضا و بازرسین باید در دفتر رسمی اسناد رسمی برابر اصل شود.

بعد از تماس با مشاوره مشاوران موسسه حقوقی دیاکو فرم ثبت نام را پر نمایید و همراه با مدارک خود از طریق پست الکترونیک یا شبکه‌های اجتماعی در اختیار مشاوران دیاکو قرار بدهید.

 ثبت شرکت کاری بسیار حساس و نیازمند دانش تجربی است.

بارها پیش آمده که شرکت‌ها و افرادی که به علت اشتباهاتی در فرایند ثبت شرکت مدت زیادی را بدون نتیجه گرفتن صرف کرده اند .تمام مراحل حقوقی ثبت شرکت خود را به موسسه حقوقی دیاکو در کرج بسپارید.این موسسه با دارا بودن وکلا و مشاوران حرفه‌ای تمامی مراحل حقوقی ثبت در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تمام کارهای ثبت شرکت شما را به انجام می‌رساند.

کرج | میدان شاه عباسی | شهدای دانشجو | مجتمع اداری امیر | طبقه دوم
02632400680 - 02632207510
09120594830 - 09120475112
02632400680
بالا
پایین