هلدینگ دیاکو


دپارتمان تخصصی طراحی وب سایت

هلدینگ دیاکو

در دنیای امروز به دلیل توسعه ی فناوری و ارتباطات، بیشتر فعالان اقتصادی می کوشند تا کسب و کار خود را از طریق وب سایت و فضای اینترنت گسترش دهند. امکان برقراری ارتباط مستمر و نامحدود با مشتریان تنها بخشی از مزایای داشتن وب سایت است و از آنجا که افراد اغلب در اینترنت به دنبال کسب اطلاعات هستند، طراحی سایت یکی از مهمترین راه های تبلیغات می باشد.

اگر شما هم به فکر راه اندازی شغل تازه هستید بهتر است از طریق طراحی وب سایت، روش های نوین جذب و ترغیب مشتری را امتحان کنید.

نقش وب سایت در افزایش فروش

سایت در واقع به روزترین درگاه ارتباط با مشتریان است که در طولانی مدت موجب شناخت بیشتر آن ها خواهد شد، این درحالی است که روش های تبلیغاتی فعلی علاوه بر هزینه بر بودن امکان تمرکز بر قشر خاصی را به عنوان مخاطب ندارد. در ادامه به برخی مزایای وب سایت و اهمیت آن در توسعه فروش اشاره خواهد شد:

امکان به روز کردن محصولات و خدمات

مقرون به صرفه بودن

ایجاد بازار رقابتی شفاف

در دسترس بودن وب سایت

طراحی سایت با امکانات ویژه در کرج

هلدینگ بین المللی دیاکو، با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت به شما کمک می کند تا با مشتریان خود ارتباط پایدار داشته باشید. برای اطمینان از کیفیت طراحی وب سایت، می توانید طی جلسه مشاوره حضوری رایگان با کارشناسان موسسه دیاکو، با تمام تعرفه ها و امتیازات طراحی سایت آشنا شوید. طراحی وب سایت در کرج مطابق با تخصص و موضوعات متفاوت از جمله خدمات موسسه دیاکو می باشد، دیگر خدمات دیاکو عبارتند از:

طراحی فضای گرافیکی و دیداری وب سایت مطابق با سلیقه مشتری

مشاوره تخصصی و رایگان در حوزه طراحی سایت

هزینه پایین و سطح کیفی بالا

آموزش رایگان و پشتیبانی فنی بلند مدت

مجموعه دیاکو با بهره گیری از تیم حرفه ای، گزینه مناسبی برای شناخته شدن وب سایت شما است.

 

 

کرج | میدان شاه عباسی | شهدای دانشجو | مجتمع اداری امیر | طبقه دوم
02632400680 - 02632207510
09120594830 - 09120475112
02632400680
بالا
پایین