هلدینگ دیاکو


دپارتمان تخصصی ثبت برند

با گسترش بازار تولید و عرضه محصولات، تولید کنندگان تلاش می کنند با ثبتِ نام تجاری یا همان برند کالاهای خود را بهتر به بازار معرفی کنند. ثبت برند اگر چه فرایندی زمانبر است اما نقش مهمی در شناخته شدن محصولات دارد. متقاضیان ثبت برند می توانند برای دریافت مشاوره رایگان، با کارشناسان موسسه حقوقی دیاکو، تماس حاصل فرمایند.

هلدینگ دیاکو

با توجه به تعداد برند های ثبت شده در کشور، لازم است پیش از ثبت نام یا علامت تجاری، با استعلام برند از احتمالِ ثبت آن مطمئن شویم. استعلام برند در ابتدای کار، مزایایی دارد که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد، به طوری که متقاضیان از این طریق در می یابند که پیش از این شخصی برند مورد نظر آن ها را ثبت کرده است یا خیر!

یکی از راه های استعلام برند، مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری است. اگر برند مورد نظر تکراری باشد به محض وارد کردن نامِ تجاری، سایت اخطار می دهد. از این رو یکی از مطمئن ترین راه ها برای استعلام برند، همین سامانه می باشد.

مراجعه به سامانهء روزنامه رسمی کشور، روش دیگری برای استعلام برند است. در این روش، پس از ورود به سایت فوق، در قسمت آگهی های قانونی، اسم انتخابی را در قسمتِ نوع آگهی وارد کرده و در میان نتایج جستجو، برند مورد نظر را استعلام کنید.

 

مزایای استعلام برند

 

همانطور که اشاره شد استعلام برند مزایای قابل توجهی دارد که علاوه بر کاهش ریسکِ ثبت برند دلخواه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم ثبتِ برند های تکراری

عدم شباهت با برند های دیگر

عدم اتلاف وقت و هزینه

آشنایی با 45 طبقه برند ها که به موضوعات مختلف مربوط می شود

آشنایی با سایر برند های ثبت شده(که موجب آشنایی با بازار رقابتی می شود)

شما می تواند برای استعلام برند مورد نظر با ما تماس بگیرید

کارشناسان ما در موسسه حقوقی دیاکو آماده پاسخگویی به پرسش های شما در خصوص استعلام برند هستند...

 

کرج | میدان شاه عباسی | شهدای دانشجو | مجتمع اداری امیر | طبقه دوم
02632400680 - 02632207510
09120594830 - 09120475112
02632400680
بالا
پایین