هلدینگ دیاکو


دپارتمان تخصصی ثبت شرکت

ثبت شرکت در کرج چگونه است؟

ممکن است شما هم قصد تاسیس یک شرکت را داشته باشید برایتان این سوال پیش آمده باشد که چگونه می توانید نسبت به ثبت یک شرکت اقدام کنید؟

مثلاً فرض کنیم میخواهید برای ثبت شرکت در کرج اقدام کنید. شما برای ثبت شرکت در کرج باید مانند هر کار دیگری یک سری مسیر اداری مشخص را مرحله به مرحله طی کرده و بر اساس اصول و قوانین مشخص نسبت به ثبت شرکت اقدام کنید.

در گذشته ثبت شرکت در کرج و هر شهرستان دیگری کاری زمان بر و خسته کننده بوده است. اما پیشرفت تکنولوژی باعث شده روند ثبت شرکت سرعت بیشتری پیدا کند و در زمان انسان ها صرفه جویی شود.

مثلاً در گذشته شما برای مراجعه به یک سازمان برای ثبت شرکت مجبور بودید به سازمان ثبت شرکتهای استان خودتان مراجعه نمایید مثلاً برای ثبت شرکت در کرج باید به سازمان مربوطه در استان البرز مراجعه می‌کردید اما امروزه با وجود اینترنت شما می توانید به آسانی و با ورود به سامانه ثبت شرکتها نسبت به طی روند مورد نظر اقداماتی داشته باشید.

 

هلدینگ دیاکو

 

برای ثبت شرکت در کرج به چه مواردی نیاز داریم؟

مطمئنا برای ثبت شرکت در کرج مانند هر روند اداری دیگری شما نیاز به داشتن مدارک مشخصی دارید و هزینه های مختلفی را باید پرداخت نمایید.

از جمله مدارکی که برای ثبت شرکت مورد نیاز می باشد می توانیم به مدارک اشاره کنیم که در کلیه ی  مسیر های اداری مورد نیاز می باشد. از جمله این مدارک می‌توان به کارت ملی کلیه سهامداران، برابر اصل شناسنامه شورا و مدیران شرکت مورد نظر اشاره کرد.

همچنین مدارک مخصوص دیگری هم وجود دارد که برخی از آنها اشاره می کنیم. از جمله این مدارک می‌توانیم به تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود نام ببریم. مدرک بعدی که برای ثبت شرکت مورد نیاز است شرکتنامه دو برگ و تکمیل آن می باشد که باید به امضای تمامی سهامداران برسد. همچنین یک اساسنامه دو جلدی و امضای ذیل تمام صفحات آن توسط تمام سهامداران برای ثبت شرکت نیاز است.

کلیه اعضا برای ثبت شرکت در کرج باید گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشند. همچنین برای ثبت شرکت نیاز به پرداخت هزینه های مختلف می باشد.

برای ثبت شرکت در کرج شما باید هزینه درخواست ثبت را پرداخت کنید. همچنین برای ثبت شرکت نیاز است هزینه تعیین نام در سامانه نیز پرداخت شود. هزینه های دیگری نظیر هزینه تهیه پاکت و پست مدارک، هزینه حق ثبت در اداره ثبت شرکتها و ... نیز وجود دارد که شما با پرداخت آنها می توانید نسبت به ثبت شرکت در کرج اقدام کنید.

 

هلدینگ دیاکو

 

آسان ترین راه برای ثبت شرکت در کرج

مسیر ثبت شرکت در کرج  شاید به نظرتان آسان برسد فکر کنید که خودتان هم می‌توانید به آسانی آن را انجام دهید.

اما حقیقت این است که بهتر است برای ثبت شرکت از اینکه سایت معتبر و با سابقه در این زمینه کمک بگیرید. وبسایت که قصد کمک گرفتن از آن را دارید باید مجوزهای لازم را داشته باشد و اعتبار لازم در بین مردم هم برخوردار باشد.

برای این منظور به شما پیشنهاد می کنیم برای ثبت شرکت در کرج از هلدینگ دیاکو استفاده کنید. هلدینگ دیاکو سابقه ای بسیار طولانی در ثبت شرکت و شهرستان های دیگر را دارد و اعتبار لازم هم برخوردار است. کارشناسان موجود در وب سایت دیاکو از بهترین کارشناسان امور ثبت شرکت هستند که می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشند.

از نظر هزینه نیز شرکت دیاکو در مقایسه با دیگر وبسایت های اینترنتی هزینه بسیار پایین تری را برای ثبت شرکت از شما دریافت می کند. اگر به تصمیم برای ثبت شرکت در کرج رسیده اید پیشنهاد می کنیم بدون از دست دادن وقت هرچه سریعتر برای ثبت شرکت به وب سایت دیاکو مراجعه نمایید.

 


کلمات کلیدی : ثبت شرکت در کرج ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، آموزش ثبت شرکت ، راهنمایی ثبت شرکت در کرج ف اداره ثبت شرکت ها در کرج ، مراحل ثبت شرکت در کرج ، آسان ترین راه ثبت شرکت در کرج.

کرج | میدان شاه عباسی | شهدای دانشجو | مجتمع اداری امیر | طبقه دوم
02632400680 - 02632207510
09120594830 - 09120475112
02632400680
بالا
پایین