هلدینگ دیاکو


دپارتمان تخصصی ثبت برند

با ثبت برند یا علائم تجاری اجناس و محصولات ما را از دیگر رقبا متمایز می‌شود و کسی از نام و نشان برند مختص شما نمی‌تواند استفاده کند و مصرف‌کنندگان کالاها یا خدمات شما را به آن را می‌شناسند.

 

مطالب پیشنهادی:

 

مشخصات نام  برند چگونه باید باشد؟

 

هر شخصی که فعالیت اقتصادی داشته باشد، می‌تواند برای کار خود یک اسم خاص و نشان تجاری انتخاب کند و آن را به ثبت برساند.

 

آن نام  برند  باید طوری باشد که مخاطب را به یاد محصول یا خدمات شما بیندازید.

 

یک برند خوب باید دارای یک سیلاب (بخش) باشد.

 

 از نام  ساده و خاص برای برند  استفاده شود.

 

 نام برند باید به موضوع مورد فعالیت شما ربط داشته باشد.

 

نام انتخاب شده توسط شما، شبیه نام‌های رقیبان شما نباشد. در این صورت توسط کارشناسان ثبت و اعلام خواهد شد.

 

 نام برند از کلمات فارسی انتخاب شود و از نوع آن مانند ایران و  تهران نباشد .

 

 نام برند مغایر موازین اسلامی نباشد.

 

 استعلام ثبت برند در کرج

 

 یکی  از راه‌های استعلام‌ ثبت برند مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری است. راه دیگر مراجعه به سامانه روزنامه رسمی کشور است.

 

مدارک ثبت برند اشخاص حقوقی در موسسه ثبت برند کرج (دیاکو)

 

کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل

 

دارا بودن جواز کسب یا پروانه بهره برداری

 

آخرین آگهی تغییرات شرکت

آگهی تاسیس

 

مدارک ثبت برند اشخاص حقیقی در موسسه ثبت برند کرج (دیاکو)

 

کپی  شناسنامه و کارت ملی

 

جواز کسب یا پروانه بهره برداری

 

هزینه ثبت برند در دیاکو  شرکت  ثبت برند در کرج

 

هزینه ثبت برند و علائم تجاری متغیر است. در صورت استفاده از ثبت برند لاتین، باید کارت بازرگانی یا کارت عضویت دیافت نمایید که هزینه بیشتری باید بپردازید.

 

هزینه ثبت برند افراد حقیقی و حقوقی نیز متفاوت است و هزینه‌های مانند ثبت اظهارنامه و چاپ دو نوبتی آگهی رسمی نیز در هزینه ثبت برند اعمال می‌شود.

 

 موسسه ثبت برند دیاکو  با سالها سابقه یکی از ارزانترین و حرفه‌ای ترین موسسات ثبت برند در کرج است.

 

تمام برندها از سوی سازمان مالکیت معنوی به مدت ۱۰ سال تمدید خواهد شد. برای ثبت نام ثبت برند  لزوما  نیاز به ثبت شرکت نیست زیرا ممکن است فرد بخواهد وسایل دست‌ساز مانند عروسک‌های دست ساز  یا گل‌های مصنوعی دست ‌ساز خود را به ثبت رساند.

 

ویژگی‌های ثبت برند

 

در صورت ثبت برند دیگر  کسی نمی‌تواند بدون اجازه از برند شما استفاده کنند و هر گونه کپی برداری از آن قابلیت پیگیری دارد. در صورت معروف  و محبوب شدن برند شما تجارت بسیار خوبی خواهید داشت و پول زیادی از محبوبیت برند خود کسب می‌کنید. با اخذ کارت بازرگانی می‌توانید در بازارهای بین المللی محصولات خود را عرضه کنید.

 

 مراحل ثبت برند در کرج

 

برای ثبت برند اطلاعات باید برند خود را استعلام کنید و ببینید آیا برند  شما قبلا ثبت شده است یا خیر. اگر ثبت شده باشد، دیگر شما نمی‌توانید آن را ثبت  کنید.

 

 سامانه استعلام ثبت برند در مرکز مالکیت معنوی برندهای ثبت شده را به شما نشان خواهد داد. برای استعلام ثبت برند با موسسه ثبت برند دیاکو در کرج تماس بگیرید.

افرادی که می‌خواهند برند خود را ثبت کننند باید بدانند که ثبت برند تجاری در شهرهای مختلف مدارک یکسان لازم است. مراحل آن برای همه شهرها به صورت یکسان است. مثلا مراحل  برند ثبت برند تجاری در مشهد و ثبت برند تجاری در اصفهان و کرج با هم فرقی ندارد.

 

ابتدا  اظهارنامه ثبت برند در سامانه مالکیت صنعتی قسمت ثبت علامت تجاری توسط کارشناسان موسسه حقوقی دیاکو ثبت می‌شود. سپس نوع سامانه انتخاب و درج مشخصات مالکیت  برند انجام می‌شود و  پس از بارگذاری مدارک و بررسی و تایید اطلاعات و پرداخت هزینه ثبت از طریق اینترنت، دریافت شماره اظهارنامه و رمز آن  از طریق تلفن همراه صورت می‌گیرد و در مرحله آخر موسسه ثبت برند در کرج( دیاکو)  برند شما را به ثبت می‌رساند.

 

موسسه حقوقی دیاکو به عنوان یکی از معروف‌ترین موسسات ثبت برند در کرج  است که با ارزن‌ترین هزینه و کوتاهترین مدت زمان، برند یا علامت تجاری  شما را به ثبت می‌رساند. 

 

کرج | میدان شاه عباسی | نبش کوچه شهدای دانشجو ( پارکینگ علاء الدین ) | مجتمع اداری امیر | طبقه دوم | واحد 4
02632400680
09120594830
02632400680
بالا
پایین